HAKKIMIZDA

hakkimizdabanner

1992’den beri Elbistan, Afşin, Ekinözü, Nurhak ve Göksun hesaplı ve sağlıklı su içsin diye her noktaya ulaşmayı Çınar Mağazası olarak görev bildik. elbistansuaritma.com websitesi ile artık herkesin kolay iletişim kurup, bilgi alabileceği bir platform oluşturmayı hedeflemektedir. Ayrıca Çınar Mağazası, su arıtma cihazı satışı ve bakımı gibi alanlar kapsamındaki konularla ilgili Elbistan’a ve çevre ilçelere kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiştir. Konusunda uzman bir kadroya sahip olan Çınar Mağazası, gelişen teknolojik yenilikleri takip ederek ve bu konuda uyum sağlayarak bilinçli bir sorumluluk anlayışıyla hizmet vermektedir. Hizmetin müşteri üzerinde yoğunlaşmasına öncelik veren firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışını hedef almıştır.


MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin her türlü bilgiye kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlayarak, hesaplı ve sağlıklı su hizmetine ulaşmaları, maliyetlerini düşürmelerini ve sağlıkı su içmelerini sağlamak.

VİZYONUMUZ

Bilgi yönetimi alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü, en kaliteli işçilikle ve malzemeyle sağlayarak, işi eksiksiz, tam ve zamanında teslim etmek. Ekip çalışmasını organizasyon kültürü olarak benimseyerek, müşterilerimize aynı takımda ortak başarıyı hedeflediğimizi hissettirmektir. Karşılıklı güven, iyi niyet ve profesyonellik çerçevesinde uzun vadeli müşteri memnuniyetine odaklanarak her zaman daha iyiye adım atmaktır.


” İletişim Formu “ nu kullanarak Ücretsiz Su Analizi talebinde bulunabilir, Bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaklardır.


 

×

Hoşgeldiniz!

Sipariş, bakım ve sorularınızı WhatsApp'tan bize yazabilirsiniz, hemen temsilcimize tıklayın ve sohbet başlatın.

× WhatsApp İletişim